Magazín

Novinky, aktuality, oznámení, zajímavosti

Ano, je to tak. Právě začíná období burčáku, tak přijďte ochutnat. Burčák pro vás budeme mít připravený ve vinárně na Staráku i ve vinotéce na Pálavě. My už jsme poctivě ochutnávali, abychom věděli, co vám nabízíme. A musíme říct, že burčák je za nás výborný, takový "akorát" a střevní potíže se i přes vypité množství nedostavily. :) Tak se...

Rádi zkoušíte stále něco nového? Pak jsou ovocná vína tou správnou volbou. My jsme měli velkou radost, když jsme tato osvěžující a voňavá vína objevili, protože přece jen těch klasických hroznových už jsme trošku přepití. :) To samozřejmě ne, dobrého vína se přepít nedá, ale i tak vyzkoušet úplně nové chutě bylo příjemným zpestřením.

Vyrazili jste na výlet do Moravského krasu? Vylezli jste z jeskyně a rádi byste se ohřáli sklenkou dobrého vína? Pak nás můžete navštívit v naší ostrovské vinotéce. Máme pro vás spoustu vín od moravských vinařů - najdete zde víno lahvové i v moderních Bag in Boxech.

Chtěli bychom všem, kteří využívali a využívají naší služby rozvozu, poděkovat. V době koronavirové jste nám pomohli zvládnout období uzavřených provozoven. Máme radost, že vám naše víno chutná a rozvoz funguje stále.